Proč tento blog?

S myšlenkou na tento blog jsem se už zabýval hodně dlouho.

Ale znáte to – vždy bylo něco důležitějšího na práci. A tak jsem za tu dobu napsal spoustu dlouhých e-mailů a strávil desítky hodin konzultacemi s potenciálními klienty, přáteli a přáteli přátel. Vše kvůli tomu, abych mnohé z nich podpořil v jejich nadšení a předal jim pár praktických zkušeností, které se jim hodily při jejich cestě za svým snem. Ty ostatní pak zase varoval, odradil, či spíše nasměroval jiným, pro ně vhodnějším směrem.

Mnohdy to byly stále tytéž informace. A byť mě mluvení o architektuře a stavění strašně baví, bylo mi stále více jasné, že mnohé z toho by se dalo zformulovat i do této otevřené podoby.

Tento blog je tedy takovou mou formou „často kladených dotazů” pro kohokoliv, kdo chce vědět něco více o práci architekta, stavění a všeho kolem. Odráží samozřejmě mé zkušenosti a můj úhel pohledu.

Doufám, že během několika následujících týdnů a měsíců, v průběhu kterých jej budu dle mého plánu plnit, bude postupně krystalizovat do užitečné a přístupné a snad i trochu atraktivnější podoby.

Pokud vás ale zajímá cokoliv, o čem je zde řeč, či cokoliv jiného, neváhejte mě kontaktovat.

Ostatně snad právě i kvůli tomuto blogu budu mít více času věnovat se právě vám.